.NET DEVELOPER

Zaduženja i odgovornosti

KING ICT jedan je od najvećih regionalnih sistem integratora, koji svojim korisnicima nudi kompletna informatička i poslovna rješenja. KING ICT nudi informatička i poslovna rješenja, od usluga savjetovanja, oblikovanja, razvoja, izgradnje, upravljanja, poboljšanja i održavanja informacijsko-komunikacijskih sistema do edukacije za njihovo korištenje.

Kompanija KING ICT prisutna je na tržištu Bosne i Hercegovine od 2006. godine, a na hrvatskom ICT tržištu posluje od 1998. godine, kao jedna od članica M SAN grupacije.

Sve detalje pogledajte na: http://www.king-ict.ba/

Očekivanja

                              .NET developer (m/ž)
                                                  Sarajevo

Širi opseg posla podrazumijeva:

  • Razvoj softverskih sistema;
  • Prikupljanje, definisanje i dokumentovanje projektnih zahtjeva na radionicama sa klijentom;
  • Projektovanje rješenja, izrada funkcionalnih specifikacija koje opisuju traženo rješenje;
  • Izrada projektne i korisničke dokumentacije;
  • Aktivnosti konfiguracije i testiranja sistema;
  • Edukacija ključnih korisnika i administratora sistema.

Uslovi:

  • VSS informatičkog ili srodnog područja
  • Minimalno 2 godine aktivnog iskustva u razvoju C# .NET aplikacija
  • Poznavanje WCF web servisa i RESTful interface-a, Web APIs
  • Poznavanje strukture podataka, algoritama i objektno orijentiranog razvoja aplikacija
  • Poznavanje razvojne okoline Microsoft razvojnih alata (Visual Studio, TFS)
  • Iskustvo u radu sa agilnim metodologijama razvoja softvera
  • Proaktivnost u pristupu poslu i sklonost timskom radu
  • Odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Poznavanje frontend tehnologija i koncepata: CSS, HTML5, JavaScript, Jquery, Angular, Bootstra

  • Prethodno iskustvo u radu sa MS SQL Serverom i poznavanje rada sa relacionim bazama podataka

Od idealnog kandidata očekujemo:

 − Analitičko razmišljanje i rješavanje problema: mogućnost procesne analize, obrade i analize informacija iz različitih izvora, kreativno razmišljanje, donošenje odluka, učenje i brzo usvajanje novih vještina i znanja, generiranje novih ideja, rješavanje problema, konceptualno i vizualno razmišljanje.

Komunikacijske vještine: odlično vladanje verbalnom i neverbalnom komunikacijom, izražavanje u pisanoj komunikaciji, aktivno slušanje i zapažanje, uvjeravanje, upravljanje interakcijom, prezentacijske vještine i jasno prenošenje poruke.

Rad s ljudima: timski rad, pregovaranje i rješavanje konflikata.

Organizacijske vještine: sposobnost planiranja zadataka, efikasnog upravljanja vlastitim vremenom i dodjelu prioriteta zadacima.

 −Samoinicijativnost / Proaktivnost

Ako ti sve ovo zvuči privlačno, a istovremeno si proaktivna i visoko motivirana osoba, profesionalnim izazovima prilaziš s pozitivnim stavom, brzo učiš i spreman/na si za timski rad, pošalji nam svoju prijavu i pruža ti se mogućnost da postaneš dio našeg tima.